z j e ż d z a m y    z    c e n  ! ! !  najlepsze ceny nie tylko w mieście..

Plotowaniem zajmujemy się od września 2008 roku. Maszyna jaką posiadamy to CANON imagePROGRAF iPF720. Ploter wykorzystuje precyzyjną technologię głowicy drukującej Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) oraz pięciokolorowy system atramentów barwnikowych i pigmentowych. Głowica drukująca tworzy krople o objętości zaledwie czterech pikolitrów, a 15 000 dysz gwarantuje dokładność i ostrość obrazu. Drukarka zapewnia rozdzielczość 1200, pozwalając użytkownikom reprodukować cienkie linie i niewielkie znaki bez żadnych zniekształceń. Pięciokolorowy, reaktywny system atramentów gwarantuje wysoką jakość wydruków – zapobiega przeciekaniu i oferuje spójność obrazu, dzięki czemu wydruki cechują się większą precyzją i ostrością, bez względu na stopień szczegółowości.

Do korzystania z plotera zachęcamy szczególnie projektantów, drukujących mapy geodezyjne, rysunki CAD i wielkoformatowe rysunki (*zajmujemy się również składaniem). Jednak zapraszamy również amatorów wielkoformatowej fotografii na papierze satynowym, która oddaje jakość fotograficzną o formacie A0 i większym. Jakość zdjęć jest naprawdęc niepowtarzalna.

Projektantów prosimy o zapisywanie rysunków w formacie pdf. W dziale do pobrania znajdziecie bardzo dobry program dzięki któremu bez problemu przekonwertujecie rysunki z programów tj. AUTOCAD, MICROMAP i wiele wiele innych. UWAGA! Zapewniamy, że skala i grubość liń nie ulegnie zmianie. Jeżeli będą mieli państwo problem lub potrzebować będziecie pomocy technicznej z programem prosimy o kontakt telefoniczny-na pewno pomożemy (telefon lub email w zakładce kontakt).

Pliki do druku można wysyłać na adres mail (patrz zakładka kontakt). Proszę o dokładne sprecyzowanie drukowanego dokumentu (rozmiar, ilość, mono/kolor)

Drukowanie czarno-białe wielkoformatowe

Nośnik

Format

Cena zł

Papier

Papier

Papier

A0

A1

A2

9,50

4,80

2,40

Formaty niestandardowe 9,50 zł/m2

 Plotowanie kolorowe

Nośnik

Format

Cena zł

Papier 90 g /CAD/

Papier 90g /mapa/

Papier 120g mat

Papier satin photo quality 190 g

m2

m2

m2

m2

18,00-23,00

75,00

85,00

110,00

* składanie dokumentów wielkoformatowych do wpięcia 2zł/m2

aktualności, o firmie, sprzęt, ksero, wydruki, plotowanie, oprawy prac, wizytówki, pieczątki, nadruk na CD, bindowanie, laminowanie, galeria, lokalizacja, kontakt, do pobrania

©2008 ksero-ekspres, created by adik